KBS “ONUR-JODAN” POBJEDNIK KARATE KUPA “LUKAVAC” U NEZVANIČNIM KATEGORIJAMA

26/09/2024 | objavio Radio Gradačac
Borilački sportovi

U nedjelju, 22.09.2024. godine, u Lukavcu je održan 24. Karate kup Lukavac u okviru manifestacije Dani Grada Lukavac. Na ovom turniru nastupilo je 46 klubova iz Bosne i Hercegovine i Srbije, sa ukupno 483 takmičara. Najuspješnije ekipa u nezvaničnim kategorijama bila je ekipa KBS “Onur-Jodan” Mionica Centar, Gradačac.

Ilhana Ahmetagić je najuspjesnija takmičarka ovog kluba i na turniru je osvojila dvije zlatne medalje u dvije kategorije. Osvajači zlatnih medalja još su Amar Omić i Esma Čolić.

Srebrene medalja su osvojili: Redžep Jašarević, Ilma Medinić, Ajna Muminović i Džana Omić.

Osvajači bronzanih medalja su: Zerina Mujdžić, Nerina Mujić, Vildana Herčić, Sara Berberović, Sara Kamberović, Edmin Kamberović, Dejla Jašarević, Ajla Selimović, Amina Omić, Amelina Sejdić, Adna Bristrić i Ena Pandžić.

Naš klub nastavlja sa svakodnevnim treninzima i pripremama za sljedeće pobjede. Upis novih članova je otvoren i pozivamo sve zainteresovane da postanu dio naše karate porodice, poručuju iz KBS “Onur-Jodan” Mionica Centar, Gradačac.