Zvijezda – Jedinstvo 2:1

08/03/2020 | objavio Radio Gradačac
Nogomet

Zvijezda je na otvaranju proljetnog dijela sezone u Prvoj ligi FBiH upisala izuzetno važna tri boda pobijedivši na svom terenu bihaćko Jedinstvo sa 2:1.

Mladi Esmir Hasukić pobrao je aplauze na stadionu Banja Ilidža postigavši dva pogotka za Zvijezdu u 30. i . 54. minuti utakmice. Eldin Fačić je sajano asistirao za Hasukićev drugi pogodak.

U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Alen Nuhanović je sjajnim šutom poravnao na 1:1, ali gosti nisu mogli više od toga protiv raspložene ekipe trenera Mileta Lazarevića.

Zvijezda – Jedinstvo 2:1 (1:1)

Gradačac, stadion: Banja Ilidža. Gledalaca: 400. Sudija: Deni Ćatibović (Sarajevo).

Strijelci: 1:0 Hasukić (30.), 1:1 Nuhanović (45+1), 2:1 Hasukić (54.).

Žuti kartoni: Fačić, Hasukić, Kovač (Zvijezda), Hadrović, Sarvan, Korivica (Jedninstvo).

Zvijezda: Avramović, Antić, Pljevak (82. Terzić), Fačić, Hasukić (69. Behram), Malbašić (88. Arapović), Rakić, Musić, Mazić Ćulum, Kovač. Trener: Mile Lazarević.

Jedinstvo: Dejanović, Koprivica, Mujagić, Nuspahić, Mušija, Sarvan, Dizdarić (77. Arežina), Nuhanović (69. Galin), Devedžić, Cibra, Hadrović. Trener: Muhamed Berberović.

Radio Gradačac / Foto: Redžep KAdrić EVROPA