Zvijezda u kontrolnoj utakmici savladala Seonu sa 2:1

16/07/2020 | objavio Radio Gradačac
Nogomet

Seniorska ekipa NK Zvijezda jučer je odigrala prvu pripremnu utakmicu nakon nedavne prozivke i početka priprema za novu prvoligašku sezonu.Zvijezda je na stadionu Banja Ilidža savladala kantonanlog ligaša Seonu sa 2:1.

Strijelci za Zvijedu su bili Sudo Behram u 7. i Rijad Pljevljak  u 25. minuti, dok je za goste i konačnih 2:1 pogodio Haris Ordagić u 42. minuti utakmice.

Bila je ovo jedna dobra, prava prijateljska utakmica sa dosta šansi na obje strane. Trener Zvijezde Mile Lazarević je na djelu vidio nekoliko igrača koji su na provjeri te mladie nogometaše Zvijezde, kao nove igrače Kostu Bajića, Matea Božića te povratnika u klub Novicu Petrovića.

Naredna kontrolna utakmica Zvijezde je na stadionu Baja Ilidža u nedjelju u 18 sati, kada će protivnik biti Željezničar Sport tim iz Banje Luke.

Zvijezda će u prvom kolu prvenstva Prve lige FBiH na svom stadionu ugostiti Orašje. Utakmica se igra u subotu 8.8.2020. godine na stadionu Banja Ilidža u 17:30 sati.

Radio Gradačac / Foto: Redžep Kadrić